Y端kleniyor

Kısa ve uzun dönem araç kiralama sektöründe ekonımik karlılık oluşturarak en fazla ve en kaliteli araç filosuna sahip şirket olmak, firmamızın hedefidir. Oto kiralama sektöründe hedef olarak hep en iyiyi aldık, hiçbir zamanda yaptıklarımızla yetinmedik. Güvenin dünyada sahip olunacak en zor şey olduğunu bilerek insanların güvenini kazanmaya çalıştık.

Ve kiralık oto sektöründe hızla yükselmeye başladık. Müşteri güvenini  kazanmanın önemini çok iyi bilen firmamız, güven kaybetmektense para kaybetmeyi göze almış,

Sizin istekleriniz doğrultusunda en üst seviyeye gelmeye çalışmıştır.

%  100 Müşteri Memnuniyeti

Merkez Rent A Car olarak Ekonomik sınıftan Lüks sınıfa kadar birçok otomobil çeşidiyle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

ARAÇLARIMIZ   sayfasından kiralayabileceğiniz otomobillerin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilir,

KOŞULLAR sayfasından ise kiralama ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Merkez Rent A Car her yıl yenilenen araç filosuyla iç ve dış turizme en uygun fiyatla kiralama hizmeti sunar. Referanslarımızın ve araç sayımızın her geçen gün artması firmamızın oto kiralama sektöründeki kalitesini yansıtmaktadır. Firmamız gerek şirketlerin gerekse bireylerin her sınıf araç ihtiyacını karşılamaktadır. Araçlarımız 0-3 yaş civarlarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır.